Department of Family

& Children Services Board

                 Member                  Term Expires 

Tammy Storey                    6/30/2022

Casidy Enfinger                 6/30/2021

Danny Chandler                 6/30/2025

Dewana Fields                    6/30/2023

Sondra Brewer                   6/30/2024